Ing. Roman uvádí, že  plamen svíčky, energie elektromagnetického vlnění, sluneční záření, vysoké teploty, rozstřikované vodní kapky, elektické vedení a televizní obrazovka  jsou zdrojem ionizace vzdušných iontů.

Ve velmi čistém ovzduší se nachází koncentrace lehkých iontů 10 cm kubických a ve znečištěném jen 10 cm čtverečných.

Poměr kladných iontů a záporných iontů má být menší než 1. K pohlcení záporných iontů dochází u plastů s kladným povrchovým nábojem.

Plamen svíčky nám vyrábí záporné- lehké ionty. Příznivý vliv záporných vzdušných iontů působí na zlepšení nálady, uklidnění, snížení nespavosti, snížení krevního tlaku, snížení tepové frekvence, zpomalení sedimentace červených krvinek, zvýšení pH krve, zpomalení dechové frekvence, zvýšené vylučování hlenu - očištění dýchacích cest, úprava látkové výměny, snížení cukru v krvi diabetiků, hojení žaludečních vředů, pokles volného cholesterolu v krvi, analgetický a antirevmatický účinek a rychlejší hojení ran a popálenin.

Svíčky i slunce jsou obklopeny korunou, která se skládá z vysoce ionizovaných plynů, tato koruna se nazývá elektromagnetická koruna.

Světlo svíčky je generátorem ohromného množství infračervené energie - druhu neviditelné měnlivé energie světla, které člověk stěží porozumí.

Americký profesor F. S. Callahan uvádí, že vlnová délka feromonu noční můry a světla svíčky jsou velmi podobné. Kromě plamene svíčky může lidi ovlivňovat také barva svíčky.Barvy na člověka působí různě.

Stále více odborníků na základě statistických dat  tvrdí, že barvy ovlivňují také zdravotní stav člověka a podle tvorby určité jedné nebo jiné barvy mohou případně  podle  jejího zamítnutí určit, kterou nemocí pacient trpí.

Z výzkumu barev na psychiku lidí  jednoznačně vyplývá, že barvy mohou ovlivňovat chování člověka.

Podle dosud známých informací  má vliv na člověka i tvar svíce.

Možná, že v budoucnu se přijde na další možnosti využití svíček pro naše zdraví.

Pojednání v tomto článku pochází i z publikace Ing. D. Nováka

Novinky

Svíce s Vaší fotografií

Je to velmi jednoduché

Pošlete, doneste fotografii, kterou chcete přenést do svíce.

Svíci si vyzvedněte do týdne

A je to :D

Probuzení 365

12. Žít s vášní

Řídí Vaše jednání pocit viny nebo dojem, že se "to musí?" Položte si otázku, co doopravdy udělat. Dělejte to, co považujete za správné. Pak budete spokojeni. Žijte s vášní. Jen tak bude Váš život smysluplný a zábavný. Nelze stvořit svět naplnění a radosti, nezačneme-li prožívat každý okamžik svého života.

* Nechám všech "musí se" a pocitů viny, dělám to, co mi přináší radost *

Výběr svící

Socialní síťě

facebook googleplus email

Otevírací doba

 

LEDEN-BŘEZEN

ST-NE od 9⁰⁰-17⁰⁰ hod.

 

DUBEN-PROSINEC

ÚT-NE od 10⁰⁰-18⁰⁰ hod.

Partnerské weby

 logo wtm  

 

I Vy zde můžete mít své logo a odkaz na Váš web, jen musí mít podobné téma k našemu webu.

Pište na  email